DPA120100-P12
Hua Hua
Tau Wae: DPA120100-P12
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPA120100-P12
Tau Wae DPA120100-P12 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4597 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 12VAC Momotuhi - Whakauru 120VAC
Rahi / Rahi - Raupapa -
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 12W
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 0.7mm I.D. x 2.35mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa DPA120100P12
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 12VAC 1A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A Raina Rita -
Whakaaetanga - Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DPA120100-P13
DPA120100-P13
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
I roto i te taonga: 4136 pcs
Tikiake:
RFQ
DPA120100-P13/R
DPA120100-P13/R
Kaihanga: CUI, Inc.
I roto i te taonga: 5529 pcs
Tikiake:
RFQ
DPA120100-P12-TC
DPA120100-P12-TC
DPA120060-S/T
DPA120060-S/T
Whakaahuatanga: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W
DPA120100-P13-TC
DPA120100-P13-TC
DPA120100-P12/R-TC
DPA120100-P12/R-TC