DMS150100-Z5N
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMS150100-Z5N
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMS150100-Z5N
Tau Wae DMS150100-Z5N Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5126 pcs Pepa Raraunga
Taumaha 0.463 lb (210.01g) Putanga - Whakaputa 15V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 2.91" L x 1.71" W x 1.34" H (74.0mm x 43.5mm x 34.0mm)
Raupapa - Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 15W Ko te poari Negative Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa DMS150100Z5N
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute -
Hononga Whakauru Multi-Blade Puka Wall Mount
He pai 60% Whakaahuatanga Taipitopito 15V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A Raina Rita 72" (1.83m)