CT-1205CL-SMT-TR
CUI, Inc.CUI, Inc.
CT-1205CL-SMT-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CT-1205CL-SMT-TR
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AUDIO MAGNETIC IND 4-7V SMD
Ngā Rauemi: CT-1205CL-SMT-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CT-1205CL-SMT-TR
Tau Wae CT-1205CL-SMT-TR Kaihanga CUI, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 40827 pcs Pepa Raraunga CT-1205CL-SMT-TR.pdf
Waahi Ngaohiko 4 ~ 7V Putanga - Kua tohua 5V
Whakamutunga Solder Pads Hangarau Magnetic
Taumata Whakamuri Sound (SPL) 88dB @ 5V, 10cm Rahi / Rahi 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
Raupapa CT Ratonga Washable
Tauranga Tauranga Top Packaging Cut Tape (CT)
Ētahi Ingoa 037-4280R
Tae Mahi -30°C ~ 70°C
Aratau Mahi Single Tone Momo Tae Surface Mount
Momo Input DC Teitei - Tae (Max) 0.299" (7.60mm)
Rautanga 2.4kHz Te roa -
Kaituku Atekeneke Indicator, Internally Driven Whakaahuatanga Taipitopito Buzzers Indicator, Internally Driven Magnetic 5V 30mA 2.4kHz 88dB @ 5V, 10cm Surface Mount Solder Pads
I teie nei - Te tuku 30mA California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CT-120ADP
CT-120ADP
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: 120VAC US ADAPTER ,EA
I roto i te taonga: 178 pcs
Tikiake: CT-120ADP.pdf
RFQ
CT-1212CL-SMT-TR
CT-1212CL-SMT-TR
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AUDIO MAGNETIC IND 8-15V SMD
I roto i te taonga: 66872 pcs
Tikiake: CT-1212CL-SMT-TR.pdf
RFQ
CT-13
CT-13
Kaihanga: Curtis Industries
Whakaahuatanga: CONN BARRIER STRP 13CIRC 0.546"
I roto i te taonga: 5744 pcs
Tikiake: CT-13.pdf
CT-1200
CT-1200
Kaihanga: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga: CURR SENSE XFMR 200A T/H
Tikiake: CT-1200.pdf
CT-1205H-SMT-TR
CT-1205H-SMT-TR
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V SMD
Tikiake: CT-1205H-SMT-TR.pdf
CT-14
CT-14
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: SLIT WRAP 0.76" X 100' BLACK