CP852040345H
CUI, Inc.CUI, Inc.
CP852040345H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP852040345H
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua PELTIER, 20 X 40 X 3.45 MM, 8.5
Ngā Rauemi: CP852040345H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP852040345H
Tau Wae CP852040345H Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga PELTIER, 20 X 40 X 3.45 MM, 8.5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4257 pcs Pepa Raraunga CP852040345H.pdf
Momotuhi - Max 7.6V Raupapa CP85H
Tuhinga 750 mOhms Qmax @ Th 38.2W @ 27°C
Whakahuahua L x W x H 40.00mm x 20.00mm x 3.45mm Ētahi Ingoa 102-4696
Tae Mahi 80°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Lead Wires, Sealed - Silicone RTV Whakaahuatanga Taipitopito Peltier Module 40.00mm x 20.00mm x 3.45mm 38.2W @ 27°C 8.5A 80°C
Delta Tmax @ Th 70°C @ 27°C Anei - Max 8.5A