CP604020395H
CUI, Inc.CUI, Inc.
CP604020395H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP604020395H
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua PELTIER, 40 X 20 X 3.95 MM, 6.0
Ngā Rauemi: CP604020395H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
240 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP604020395H
Tau Wae CP604020395H Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga PELTIER, 40 X 20 X 3.95 MM, 6.0 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5825 pcs Pepa Raraunga CP604020395H.pdf
Momotuhi - Max 7.6V Raupapa CP60H
Tuhinga 1.09 Ohms Qmax @ Th 27.5W @ 27°C
Whakahuahua L x W x H 40.00mm x 20.00mm x 3.95mm Tae Mahi 80°C
Whakaahuatanga Taipitopito Peltier Module 40.00mm x 20.00mm x 3.95mm 27.5W @ 27°C 6.0A 80°C Delta Tmax @ Th 70°C @ 27°C
Anei - Max 6.0A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.