CP602040395H
CUI, Inc.CUI, Inc.
CP602040395H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP602040395H
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua PELTIER, 20 X 40 X 3.95 MM, 6.0
Ngā Rauemi: CP602040395H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP602040395H
Tau Wae CP602040395H Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga PELTIER, 20 X 40 X 3.95 MM, 6.0 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4809 pcs Pepa Raraunga CP602040395H.pdf
Momotuhi - Max 7.6V Raupapa CP60H
Tuhinga 1.09 Ohms Qmax @ Th 27.5W @ 27°C
Whakahuahua L x W x H 40.00mm x 20.00mm x 3.95mm Ētahi Ingoa 102-4691
Tae Mahi 80°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Lead Wires, Sealed - Silicone RTV Whakaahuatanga Taipitopito Peltier Module 40.00mm x 20.00mm x 3.95mm 27.5W @ 27°C 6.0A 80°C
Delta Tmax @ Th 70°C @ 27°C Anei - Max 6.0A