CP502550665-2
CUI, Inc.CUI, Inc.
CP502550665-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP502550665-2
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua PELTIER, 25.5 X 50 X 6.65 MM, 5.
Ngā Rauemi: CP502550665-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP502550665-2
Tau Wae CP502550665-2 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga PELTIER, 25.5 X 50 X 6.65 MM, 5. Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1736 pcs Pepa Raraunga CP502550665-2.pdf
Momotuhi - Max 12.8V Raupapa CP50-2
Tuhinga 2.40 Ohms Qmax @ Th 23.0W @ 27°C
Whakahuahua L x W x H 50.00mm x 26.25mm x 6.65mm Ētahi Ingoa 102-4690
Tae Mahi 100°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Lead Wires, Sealed - Silicone RTV Whakaahuatanga Taipitopito Peltier Module 50.00mm x 26.25mm x 6.65mm 23.0W @ 27°C 5.0A 100°C
Delta Tmax @ Th 82°C @ 27°C Anei - Max 5.0A