CMS-18138-25-SP
CUI, Inc.CUI, Inc.
CMS-18138-25-SP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMS-18138-25-SP
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT
Ngā Rauemi: CMS-18138-25-SP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMS-18138-25-SP
Tau Wae CMS-18138-25-SP Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4068 pcs Pepa Raraunga CMS-18138-25-SP.pdf
Momo General Purpose Whakamutunga Spring Type
Hangarau Magnetic Rahi / Rahi 0.709" L x 0.512" W (18.00mm x 13.00mm)
Hanga Rectangular Raupapa CMS
Ratonga - Mana - Ka tohua 700mW
Mana - Max 1W Tauranga Tauranga Top
Packaging Tray Ētahi Ingoa 102-4060
Rauemi - Rawa Nd-Fe-B Rauemi - Kotahi Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Hapa 8 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.098" (2.50mm)
Mahinga Rawe 384Hz ~ 20kHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro 480Hz
Mahinga - dBA 90.50 He pai - Momo Sound Pressure Level (SPL)
Mahinga - Nga whakamatau 700mW/100mm Whakaahuatanga Taipitopito 8 Ohms General Purpose Speaker 700mW 384Hz ~ 20kHz Top Rectangular 90.5dB