CMS-15118D-SP
CUI, Inc.CUI, Inc.
CMS-15118D-SP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMS-15118D-SP
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua SPEAKER 8 OHM 700MW TOP 91DB
Ngā Rauemi: CMS-15118D-SP.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMS-15118D-SP
Tau Wae CMS-15118D-SP Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga SPEAKER 8 OHM 700MW TOP 91DB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66339 pcs Pepa Raraunga CMS-15118D-SP.pdf
Momo Low Profile Whakamutunga Solder Pads
Hangarau Magnetic Rahi / Rahi 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Hanga Rectangular Raupapa CMS
Ratonga - Mana - Ka tohua 700mW
Mana - Max 1W Tauranga Tauranga Top
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 102-4342
Rauemi - Rawa Nd-Fe-B Rauemi - Kotahi Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Hapa 8 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Mahinga Rawe 425Hz ~ 10kHz
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 500Hz Mahinga - dBA 91.00
He pai - Momo Sound Pressure Level (SPL) Mahinga - Nga whakamatau 700mW/100mm
Whakaahuatanga Taipitopito 8 Ohms Low Profile Speaker 700mW 425Hz ~ 10kHz Top Rectangular 91dB California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.