CDS-15118B
CUI, Inc.CUI, Inc.
CDS-15118B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDS-15118B
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 86DB
Ngā Rauemi: CDS-15118B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDS-15118B
Tau Wae CDS-15118B Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 86DB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5701 pcs Pepa Raraunga CDS-15118B.pdf
Momo General Purpose Whakamutunga Solder Pads
Hangarau Magnetic Rahi / Rahi 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Hanga Rectangular Raupapa CDS
Ratonga - Mana - Ka tohua 700mW
Mana - Max 1W Tauranga Tauranga Top
Packaging Tray Ētahi Ingoa 102-3537
CDS15118B
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Rawa Nd-Fe-B
Tiaki Ingoa - Hapa 8 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Mahinga Rawe 400Hz ~ 20kHz
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 500Hz Mahinga - dBA 86.00
He pai - Momo Sound Pressure Level (SPL) Mahinga - Nga whakamatau 500mW/100mm
Whakaahuatanga Taipitopito 8 Ohms General Purpose Speaker 700mW 400Hz ~ 20kHz Top Rectangular 86dB