CDMG16008-03
CUI, Inc.CUI, Inc.
CDMG16008-03 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDMG16008-03
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 82DB
Ngā Rauemi: CDMG16008-03.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDMG16008-03
Tau Wae CDMG16008-03 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 82DB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84561 pcs Pepa Raraunga CDMG16008-03.pdf
Momo General Purpose Whakamutunga Solder Pads
Hangarau Magnetic Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Hanga Round Raupapa CDMG
Ratonga - Mana - Ka tohua 300mW
Mana - Max 500mW Tauranga Tauranga Top
Packaging Tray Ētahi Ingoa 037-4310R
CDMG1600803
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Rawa Nd-Fe-B
Rauemi - Kotahi Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Hapa 8 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.55mm)
Mahinga Rawe 600Hz ~ 20kHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro 600Hz
Mahinga - dBA 69.00 He pai - Momo Sound Pressure Level (SPL)
Mahinga - Nga whakamatau 1W/1M Whakaahuatanga Taipitopito 8 Ohms General Purpose Speaker 300mW 600Hz ~ 20kHz Top Round 82dB