AE10-EW-S5
CUI, Inc.CUI, Inc.
AE10-EW-S5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AE10-EW-S5
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 10W
Ngā Rauemi: AE10-EW-S5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AE10-EW-S5
Tau Wae AE10-EW-S5 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2263 pcs Pepa Raraunga AE10-EW-S5.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Input (Min) 100V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 1000V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 2.76" L x 1.89" W x 0.93" H (70.0mm x 48.0mm x 23.5mm)
Raupapa AE10-EW Mana (Watts) 10W
Paa / Case 5-DIP Module Ētahi Ingoa 102-4491
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP He pai 72%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2A 100V - 1000V Input Nama - Whakaputa (Max) 2A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AE10-EW-S9-DIN
AE10-EW-S9-DIN
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 9V 10W
I roto i te taonga: 1711 pcs
Tikiake: AE10-EW-S9-DIN.pdf
RFQ
AE10-EW-S24
AE10-EW-S24
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 10W
I roto i te taonga: 2288 pcs
Tikiake: AE10-EW-S24.pdf
RFQ
AE10
AE10
Kaihanga: Knowles Voltronics
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER
Tikiake: AE10.pdf
AE10-EW-S24-T
AE10-EW-S24-T
Tikiake: AE10-EW-S24-T.pdf
AE10-EW-S9
AE10-EW-S9
Tikiake: AE10-EW-S9.pdf
AE10-EW-S5-T
AE10-EW-S5-T
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 5V 10W