110AS-P-BK
CUI, Inc.CUI, Inc.
110AS-P-BK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 110AS-P-BK
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua ALLIGATOR CLIP 50MM W/HANDLE BLK
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 110AS-P-BK
Tau Wae 110AS-P-BK Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga ALLIGATOR CLIP 50MM W/HANDLE BLK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4999 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Momo Alligator, Extra Large
Whakamutunga Screw or Solder Raupapa 110A
Ratonga - Maha 1 Piece
Te whakanoho Nickel Ētahi Ingoa CP-2414
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu Plastic
Tuhinga - Te roa 1.969" (50.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Jaw Whakatuwhera -
Te whakamamae Insulated Whakaahuatanga Taipitopito 10A Insulated Alligator, Extra Large Test Clip
Whakatauranga onamata 10A Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
110AS
110AS
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: ALLIGATOR CLIP 50MM W/WIRE TERM
I roto i te taonga: 5506 pcs
Tikiake:
RFQ
110C1-433A
110C1-433A
Kaihanga: RF Solutions
Whakaahuatanga: AM 433MHZ POCKET KEYFOB 1 SW, 10
I roto i te taonga: 4459 pcs
Tikiake: 110C1-433A.pdf
RFQ
110AR
110AR
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: ALLIGATOR CLIP 44MM W/O COVER