TFE322T32K7680R
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
TFE322T32K7680R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TFE322T32K7680R
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Ngā Rauemi: TFE322T32K7680R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TFE322T32K7680R
Tau Wae TFE322T32K7680R Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 142062 pcs Pepa Raraunga TFE322T32K7680R.pdf
Momo kHz Crystal (Tuning Fork) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Raupapa TFE32 Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 2-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa CTX1458CT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakanui i te kaha 6pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Te Manawanui Toa ±20ppm
Te Tautanga Mahinga - Rautanga 32.768kHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 kOhms Whakaahuatanga Taipitopito 32.768kHz ±20ppm Crystal 6pF 50 kOhms 2-SMD, No Lead