TF325J32K7680R
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
TF325J32K7680R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TF325J32K7680R
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Ngā Rauemi: TF325J32K7680R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TF325J32K7680R
Tau Wae TF325J32K7680R Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5288 pcs Pepa Raraunga TF325J32K7680R.pdf
Momo kHz Crystal (Tuning Fork) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Raupapa TF32 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa TF325J32K7680
TF325J32K7680-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakanui i te kaha 9pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Te Manawanui Toa ±50ppm Te Tautanga Mahinga -
Rautanga 32.768kHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 70 kOhms
Whakaahuatanga Taipitopito 32.768kHz ±50ppm Crystal 9pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead