TF162W32K7680R
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TF162W32K7680R
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 32.7680KHZ 5PF SMD
Ngā Rauemi: TF162W32K7680R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TF162W32K7680R
Tau Wae TF162W32K7680R Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 32.7680KHZ 5PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103045 pcs Pepa Raraunga TF162W32K7680R.pdf
Momo kHz Crystal (Tuning Fork) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm)
Raupapa TF16 Ratonga -
Paa / Case 2-SMD, No Lead Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakanui i te kaha 5pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm) Te Manawanui Toa ±20ppm
Te Tautanga Mahinga - Rautanga 32.768kHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 90 kOhms Whakaahuatanga Taipitopito 32.768kHz ±20ppm Crystal 5pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead