TC70V5I32K7680
Hua Hua
Tau Wae: TC70V5I32K7680
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: TC70V5I32K7680.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC70V5I32K7680
Tau Wae TC70V5I32K7680 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61033 pcs Pepa Raraunga TC70V5I32K7680.pdf
Tuhinga o mua 1.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa TC70
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 32.768kHz Whakaahuatanga Taipitopito 32.768kHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 1.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 3mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -
Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TC70V5A32K7680
TC70V5A32K7680
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD
I roto i te taonga: 61617 pcs
Tikiake: TC70V5A32K7680.pdf
RFQ
TC70V3I32K7680
TC70V3I32K7680
I roto i te taonga: 66984 pcs
Tikiake: TC70V3I32K7680.pdf
RFQ
TC71
TC71
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP ALUM 8UF 450V AXIAL