TC50M6A32K7680
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC50M6A32K7680
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: TC50M6A32K7680.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC50M6A32K7680
Tau Wae TC50M6A32K7680 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71170 pcs Pepa Raraunga TC50M6A32K7680.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa TC50
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Rautanga 32.768kHz Whakaahuatanga Taipitopito 32.768kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 3mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -