TC25L5A32K7680
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
TC25L5A32K7680 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC25L5A32K7680
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: TC25L5A32K7680.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC25L5A32K7680
Tau Wae TC25L5A32K7680 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5274 pcs Pepa Raraunga TC25L5A32K7680.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa TC25
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 32.768kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 32.768kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 3mA