S41X043220JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S41X043220JP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0402
Ngā Rauemi: S41X043220JP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S41X043220JP
Tau Wae S41X043220JP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3376194 pcs Pepa Raraunga S41X043220JP.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Raupapa S4x Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 22
Mana Ma te Mea 63mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0404 (1010 Metric), Convex Ētahi Ingoa S41X043220JPCT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Te maha o nga toka 4 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 22 Ohm ±5% 63mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex Momo Aratau Isolated
Nga tono DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S41R
S41R
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE 4PST 25A 125V