M15733/61-0010
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
M15733/61-0010 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M15733/61-0010
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua FILTER LC(PI) 5000PF CHASSIS
Ngā Rauemi: M15733/61-0010.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M15733/61-0010
Tau Wae M15733/61-0010 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga FILTER LC(PI) 5000PF CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4237 pcs Pepa Raraunga M15733/61-0010.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Ngā uara C = 5000pF
Momo Low Pass Hangarau LC (Pi)
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 0.468" L (6.35mm x 11.89mm) Raupapa -
Resist - Channel (Ohms) - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Bushing, 1 Turret Lead Ētahi Ingoa 410-1252
M15733/610010
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei -
Whakarite Tae 3rd Tiaki ESD No
Whakaahuatanga Taipitopito LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 5000pF 10A Axial, Bushing, 1 Turret Lead I teie nei 10A
Poutama / Whakaoho Rawa - Taumahi Whakamatau 65dB @ 100MHz