CB3-2C-43M2000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CB3-2C-43M2000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CB3-2C-43M2000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 43.2MHZ HCMOS TTL SMD
Ngā Rauemi: CB3-2C-43M2000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CB3-2C-43M2000
Tau Wae CB3-2C-43M2000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 43.2MHZ HCMOS TTL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59698 pcs Pepa Raraunga CB3-2C-43M2000.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa CB3
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS, TTL
Ētahi Ingoa CB3-2C-43.2000-T
CB3-2C-43M200000
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±100ppm Rautanga 43.2MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 43.2MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 50mA