ATS135SM-1E
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS135SM-1E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATS135SM-1E
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 13.5000MHZ 20PF SMD
Ngā Rauemi: ATS135SM-1E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATS135SM-1E
Tau Wae ATS135SM-1E Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 13.5000MHZ 20PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 275226 pcs Pepa Raraunga ATS135SM-1E.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Raupapa ATS-SM Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case HC-49/US
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakanui i te kaha 20pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm)
Te Manawanui Toa ±30ppm Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 13.5MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 40 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 13.5MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms HC-49/US