ATS050SM-1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS050SM-1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATS050SM-1
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 5.0680MHZ 20PF SMD
Ngā Rauemi: ATS050SM-1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATS050SM-1
Tau Wae ATS050SM-1 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 5.0680MHZ 20PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 330263 pcs Pepa Raraunga ATS050SM-1.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Raupapa ATS-SM Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case HC-49/US
Ētahi Ingoa ATS050SM-T
CTX504TR
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakanui i te kaha 20pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm) Te Manawanui Toa ±30ppm
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 5.0688MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 80 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 5.0688MHz ±30ppm Crystal 20pF 80 Ohms HC-49/US
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ATS050SM-1E
ATS050SM-1E
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: CRYSTAL 5.0688MHZ 20PF SMD