APR38-38-12CB/S
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
APR38-38-12CB/S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APR38-38-12CB/S
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua HEATSINK FORGED WITH SMALL CLIP
Ngā Rauemi: 1.APR38-38-12CB/S.pdf2.APR38-38-12CB/S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APR38-38-12CB/S
Tau Wae APR38-38-12CB/S Kaihanga CTS Electronic Components
He Rahinga Kei te wātea 4115 pcs Pepa Raraunga 1.APR38-38-12CB/S.pdf2.APR38-38-12CB/S.pdf
Whānui 1.461" (37.10mm) Momo Top Mount
Resistance Resistance @ Natural - Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu 3.30°C/W @ 200 LFM
Hanga Square, Pin Fins Raupapa APR
Ētahi Ingoa 294-1137 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi Whakaoti Black Anodized Tuhinga Aluminum
Te roa 1.461" (37.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.457" (11.60mm) Taimana -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
APR38-38-12CB
APR38-38-12CB
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: HEATSINK FORGED 38 X 38 X 12MM