APR33-33-12CB/M
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
APR33-33-12CB/M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APR33-33-12CB/M
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua HEATSINK FORGED WITH MEDIUM CLIP
Ngā Rauemi: 1.APR33-33-12CB/M.pdf2.APR33-33-12CB/M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APR33-33-12CB/M
Tau Wae APR33-33-12CB/M Kaihanga CTS Electronic Components
He Rahinga Kei te wātea 4305 pcs Pepa Raraunga 1.APR33-33-12CB/M.pdf2.APR33-33-12CB/M.pdf
Whānui 1.283" (32.60mm) Momo Top Mount
Resistance Resistance @ Natural - Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu 3.80°C/W @ 200 LFM
Hanga Square, Pin Fins Raupapa APR
Ētahi Ingoa 294-1133 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi Whakaoti Black Anodized Tuhinga Aluminum
Te roa 1.283" (32.60mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.457" (11.60mm) Taimana -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
APR33-33-18CB/A01
APR33-33-18CB/A01
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: HEATSINK FORGED BLK ANO TOP MNT
I roto i te taonga: 14675 pcs
Tikiake: APR33-33-18CB/A01.pdf
RFQ
APR33-33-12CB/T
APR33-33-12CB/T
Whakaahuatanga: HEATSINK FORGED WITH TALL CLIP
I roto i te taonga: 3990 pcs
Tikiake: APR33-33-12CB/T.pdf
RFQ
APR33-33-12CB
APR33-33-12CB
Whakaahuatanga: HEATSINK FORGED 33 X 33 X 12MM