APF30-30-13CB
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
APF30-30-13CB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APF30-30-13CB
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua HEATSINK LOW-PROFILE FORGED
Ngā Rauemi: 1.APF30-30-13CB.pdf2.APF30-30-13CB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APF30-30-13CB
Tau Wae APF30-30-13CB Kaihanga CTS Electronic Components
He Rahinga Kei te wātea 21838 pcs Pepa Raraunga 1.APF30-30-13CB.pdf2.APF30-30-13CB.pdf
Whānui 1.181" (30.00mm) Momo Top Mount
Resistance Resistance @ Natural - Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu 2.50°C/W @ 200 LFM
Hanga Square, Fins Raupapa APF
Ētahi Ingoa 294-1155
APF303013CB
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi Whakaoti Black Anodized Tuhinga Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Te roa 1.181" (30.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.500" (12.70mm)