768205401APTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768205401APTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 768205401APTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES NTWRK 36 RES MULT OHM 20SOIC
Ngā Rauemi: 768205401APTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 768205401APTR13
Tau Wae 768205401APTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
He Rahinga Kei te wātea 93143 pcs Pepa Raraunga 768205401APTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.540" L x 0.220" W (13.70mm x 5.59mm)
Raupapa 768 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 680, 1k
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 36 Te maha o nga toka 20
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 680, 1k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Dual Terminator 36 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width)