768201102GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768201102GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 768201102GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 19 RES 1K OHM 20SOIC
Ngā Rauemi: 768201102GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 768201102GPTR13
Tau Wae 768201102GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 19 RES 1K OHM 20SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83193 pcs Pepa Raraunga 768201102GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.540" L x 0.220" W (13.70mm x 5.59mm)
Raupapa 768 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 1k
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 19 Te maha o nga toka 20
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 1k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 19 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
768201103GPTR13
768201103GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 19 RES 10K OHM 20SOIC
I roto i te taonga: 86639 pcs
Tikiake: 768201103GPTR13.pdf
RFQ
768201222G
768201222G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 19 RES 2.2K OHM 20SOIC
I roto i te taonga: 5488 pcs
Tikiake: 768201222G.pdf
RFQ
7682
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: WASHER SHOULDER #6 NYLON
Tikiake: 7682.pdf
768201103JP
768201103JP
Tikiake: 768201103JP.pdf
76817
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: BIT TORX T40 1.14" 2/PK
Tikiake: 76817.pdf
768201102GP
768201102GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 19 RES 1K OHM 20SOIC