768163681GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768163681GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 768163681GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 680 OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 768163681GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 768163681GPTR13
Tau Wae 768163681GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 680 OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87540 pcs Pepa Raraunga 768163681GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Raupapa 768 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 680
Mana Ma te Mea 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 680 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
768163680GPTR13
768163680GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 68 OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 96764 pcs
Tikiake: 768163680GPTR13.pdf
RFQ
768163681G
768163681G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 680 OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 5691 pcs
Tikiake: 768163681G.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 560K OHM 16SOIC
Tikiake: 768163564GPTR13.pdf
768163681GP
768163681GP
Tikiake: 768163681GP.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 6.8K OHM 16SOIC
Tikiake: 768163682G.pdf
Tikiake: 768163682GP.pdf