768163202GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768163202GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 768163202GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 2K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 768163202GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 768163202GPTR13
Tau Wae 768163202GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 2K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87268 pcs Pepa Raraunga 768163202GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Raupapa 768 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 2k
Mana Ma te Mea 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 2k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Momo Aratau Isolated Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
768163201G
768163201G
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 200 OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 5849 pcs
Tikiake: 768163201G.pdf
RFQ
768163203GPTR13
768163203GPTR13
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 20K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 106791 pcs
Tikiake: 768163203GPTR13.pdf
RFQ
768163203GP
768163203GP
Tikiake: 768163203GP.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 22 OHM 16SOIC
Tikiake: 768163220G.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 200K OHM 16SOIC
Tikiake: 768163204GPTR13.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 2K OHM 16SOIC
Tikiake: 768163202GP.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 180K OHM 16SOIC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel