768163182GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768163182GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 768163182GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 1.8K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 768163182GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 768163182GPTR13
Tau Wae 768163182GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 1.8K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89821 pcs Pepa Raraunga 768163182GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Raupapa 768 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 1.8k
Mana Ma te Mea 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 1.8k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Momo Aratau Isolated Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
768163184GPTR13
768163184GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 180K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 97618 pcs
Tikiake: 768163184GPTR13.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 150K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 94154 pcs
Tikiake: 768163154GPTR13.pdf
RFQ
768163184G
768163184G
Tikiake: 768163184G.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 180 OHM 16SOIC
Tikiake: 768163181G.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 1.8K OHM 16SOIC