768163153GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768163153GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 768163153GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 15K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 768163153GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 768163153GPTR13
Tau Wae 768163153GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 15K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98013 pcs Pepa Raraunga 768163153GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Raupapa 768 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 15k
Mana Ma te Mea 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 8 Te maha o nga toka 16
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 15k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Momo Aratau Isolated Nga tono -
Ngā Hua e hāngai ana
768163153G
768163153G
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 15K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 4715 pcs
Tikiake: 768163153G.pdf
RFQ
768163181GP
768163181GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 180 OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 87845 pcs
Tikiake: 768163181GP.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 150K OHM 16SOIC