768161822GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768161822GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 768161822GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 15 RES 8.2K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 768161822GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 768161822GPTR13
Tau Wae 768161822GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 15 RES 8.2K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94741 pcs Pepa Raraunga 768161822GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Raupapa 768 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 8.2k
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 8.2k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
768161824G
768161824G
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 820K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 4565 pcs
Tikiake: 768161824G.pdf
RFQ
768161824GPTR13
768161824GPTR13
I roto i te taonga: 102257 pcs
Tikiake: 768161824GPTR13.pdf
RFQ
768161823GP
768161823GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 82K OHM 16SOIC
Tikiake: 768161823GP.pdf
Tikiake: 768161822GP.pdf
Tikiake: 768161823GPTR13.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 820 OHM 16SOIC
Tikiake: 768161823G.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 82 OHM 16SOIC