768161682GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768161682GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 768161682GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 15 RES 6.8K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 768161682GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 768161682GPTR13
Tau Wae 768161682GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 15 RES 6.8K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97504 pcs Pepa Raraunga 768161682GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Raupapa 768 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 6.8k
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 15 Te maha o nga toka 16
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 6.8k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Ngā Hua e hāngai ana
768161681GP
768161681GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 680 OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 92766 pcs
Tikiake: 768161681GP.pdf
RFQ
768161682G
768161682G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 6.8K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 5978 pcs
Tikiake: 768161682G.pdf
RFQ
Tikiake: 768161681G.pdf
768161681GPTR13
768161681GPTR13
Tikiake: 768161681GPTR13.pdf
Tikiake: 768161683GPTR13.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 680K OHM 16SOIC
Tikiake: 768161682GP.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 68 OHM 16SOIC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel