768161512GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768161512GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 768161512GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 15 RES 5.1K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 768161512GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 768161512GPTR13
Tau Wae 768161512GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 15 RES 5.1K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106646 pcs Pepa Raraunga 768161512GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Raupapa 768 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 5.1k
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 5.1k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
768161561G
768161561G
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 560 OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 3993 pcs
Tikiake: 768161561G.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 510 OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 4612 pcs
Tikiake: 768161511G.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 56 OHM 16SOIC
768161512GP
768161512GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 5.1K OHM 16SOIC
Tikiake: 768161512GP.pdf
768161510GPTR13
768161510GPTR13
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 51 OHM 16SOIC
Tikiake: 768161510GPTR13.pdf
Tikiake: 768161511GPTR13.pdf