768161471GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768161471GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 768161471GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 15 RES 470 OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 768161471GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 768161471GPTR13
Tau Wae 768161471GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 15 RES 470 OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81741 pcs Pepa Raraunga 768161471GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Raupapa 768 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 470
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 470 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
768161471GP
768161471GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 470 OHM 16SOIC