768161334GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768161334GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 768161334GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 15 RES 330K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 768161334GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 768161334GPTR13
Tau Wae 768161334GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 15 RES 330K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93407 pcs Pepa Raraunga 768161334GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Raupapa 768 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 330k
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 330k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
768161391G
768161391G
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 390 OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 6008 pcs
Tikiake: 768161391G.pdf
RFQ
768161391GP
768161391GP
I roto i te taonga: 85537 pcs
Tikiake: 768161391GP.pdf
RFQ
768161333GPTR13
768161333GPTR13
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 33K OHM 16SOIC
Tikiake: 768161333GPTR13.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 330K OHM 16SOIC