768161101GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768161101GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 768161101GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 15 RES 100 OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 768161101GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 768161101GPTR13
Tau Wae 768161101GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 15 RES 100 OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102915 pcs Pepa Raraunga 768161101GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Raupapa 768 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 100
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 15 Te maha o nga toka 16
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
76816
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: BIT TORX T30 1.14" 2/PK
I roto i te taonga: 24995 pcs
Tikiake: 76816.pdf
RFQ
768161101G
768161101G
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 100 OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 4511 pcs
Tikiake: 768161101G.pdf
RFQ
768161101GP
768161101GP
Tikiake: 768161101GP.pdf
768161103GPTR13
768161103GPTR13
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC
Tikiake: 768161103GPTR13.pdf
768145191AP
768145191AP
Whakaahuatanga: RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14SOIC
Tikiake: 768145191AP.pdf