768143512GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768143512GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 768143512GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 7 RES 5.1K OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 768143512GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 768143512GPTR13
Tau Wae 768143512GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 5.1K OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102394 pcs Pepa Raraunga 768143512GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Raupapa 768 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 5.1k
Mana Ma te Mea 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 7 Te maha o nga toka 14
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 5.1k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Momo Aratau Isolated Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
768143561GP
768143561GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 560 OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 103269 pcs
Tikiake: 768143561GP.pdf
RFQ
768143511GPTR13
768143511GPTR13
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 510 OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 106187 pcs
Tikiake: 768143511GPTR13.pdf
RFQ
768143560G
768143560G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 56 OHM 14SOIC
Tikiake: 768143560G.pdf
Tikiake: 768143560GPTR13.pdf
Tikiake: 768143561G.pdf
Tikiake: 768143511GP.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 5.1K OHM 14SOIC
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 51 OHM 14SOIC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel