768143473GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768143473GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 768143473GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 7 RES 47K OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 768143473GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 768143473GPTR13
Tau Wae 768143473GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 47K OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92871 pcs Pepa Raraunga 768143473GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Raupapa 768 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 47k
Mana Ma te Mea 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 47k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
768143510G
768143510G
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 51 OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 4791 pcs
Tikiake: 768143510G.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 5381 pcs
Tikiake: 768143472G.pdf
RFQ
768143472GP
768143472GP
Tikiake: 768143472GP.pdf
768143472GPTR13
768143472GPTR13
Tikiake: 768143472GPTR13.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 470K OHM 14SOIC