768143271GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768143271GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 768143271GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 7 RES 270 OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 768143271GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 768143271GPTR13
Tau Wae 768143271GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 270 OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88418 pcs Pepa Raraunga 768143271GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Raupapa 768 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 270
Mana Ma te Mea 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 270 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Momo Aratau Isolated Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
768143271G
768143271G
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 270 OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 5563 pcs
Tikiake: 768143271G.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 2.7K OHM 14SOIC