768143203GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768143203GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 768143203GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 7 RES 20K OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 768143203GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 768143203GPTR13
Tau Wae 768143203GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 20K OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103758 pcs Pepa Raraunga 768143203GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Raupapa 768 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 20k
Mana Ma te Mea 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 20k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Momo Aratau Isolated Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
768143203GP
768143203GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 20K OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 84421 pcs
Tikiake: 768143203GP.pdf
RFQ
768143202GPTR13
768143202GPTR13
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 2K OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 89601 pcs
Tikiake: 768143202GPTR13.pdf
RFQ
768143203G
768143203G
Tikiake: 768143203G.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 200 OHM 14SOIC
Tikiake: 768143201GPTR13.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 220 OHM 14SOIC
Tikiake: 768143221G.pdf
Tikiake: 768143221GP.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 22 OHM 14SOIC