768141682GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768141682GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 768141682GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 13 RES 6.8K OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 768141682GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 768141682GPTR13
Tau Wae 768141682GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 13 RES 6.8K OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101992 pcs Pepa Raraunga 768141682GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Raupapa 768 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 6.8k
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 13 Te maha o nga toka 14
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 6.8k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
768141681G
768141681G
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 680 OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 6007 pcs
Tikiake: 768141681G.pdf
RFQ
768141684GP
768141684GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 680K OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 97843 pcs
Tikiake: 768141684GP.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 6.8K OHM 14SOIC
Tikiake: 768141682G.pdf