768141560GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768141560GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 768141560GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 13 RES 56 OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 768141560GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 768141560GPTR13
Tau Wae 768141560GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 13 RES 56 OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102057 pcs Pepa Raraunga 768141560GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Raupapa 768 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 56
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 56 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
768141562GPTR13
768141562GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 5.6K OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 105352 pcs
Tikiake: 768141562GPTR13.pdf
RFQ
768141512G
768141512G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 5.1K OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 4119 pcs
Tikiake: 768141512G.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 560 OHM 14SOIC
Tikiake: 768141561GPTR13.pdf
Tikiake: 768141562G.pdf
768141562GP
768141562GP
Tikiake: 768141562GP.pdf
Tikiake: 768141561GP.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 56 OHM 14SOIC
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 510 OHM 14SOIC