768141181GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768141181GP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 768141181GP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 13 RES 180 OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 768141181GP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1008 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 768141181GP
Tau Wae 768141181GP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 13 RES 180 OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91148 pcs Pepa Raraunga 768141181GP.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Raupapa 768 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 180
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tube
Paa / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 180 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
768141181GPTR13
768141181GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 180 OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 86435 pcs
Tikiake: 768141181GPTR13.pdf
RFQ
768141153GP
768141153GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 15K OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 101098 pcs
Tikiake: 768141153GP.pdf
RFQ
768141182GPTR13
768141182GPTR13
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 1.8K OHM 14SOIC
Tikiake: 768141182GPTR13.pdf
768141182G
768141182G
Tikiake: 768141182G.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 150K OHM 14SOIC
Tikiake: 768141154G.pdf
Tikiake: 768141181G.pdf