767163562GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767163562GP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 767163562GP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 5.6K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 767163562GP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1032 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 767163562GP
Tau Wae 767163562GP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 5.6K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 107255 pcs Pepa Raraunga 767163562GP.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Raupapa 767 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 5.6k
Mana Ma te Mea 200mW Packaging Tube
Paa / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Ētahi Ingoa 767-163-R5.6KP
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 8
Te maha o nga toka 16 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.093" (2.36mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 5.6k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Momo Aratau Isolated