767163473GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767163473GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 767163473GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 47K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 767163473GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 767163473GPTR13
Tau Wae 767163473GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 47K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97068 pcs Pepa Raraunga 767163473GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Raupapa 767 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 47k
Mana Ma te Mea 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.093" (2.36mm) Whakaahuatanga Taipitopito 47k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Momo Aratau Isolated Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
767163472GP
767163472GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 62019 pcs
Tikiake: 767163472GP.pdf
RFQ
767163474G
767163474G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 470K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 4590 pcs
Tikiake: 767163474G.pdf
RFQ
Tikiake: 767163473GP.pdf
767163471GPTR13
767163471GPTR13
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 470 OHM 16SOIC
Tikiake: 767163471GPTR13.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 51 OHM 16SOIC