767163270GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767163270GP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 767163270GP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 27 OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 767163270GP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
43 pcs
86 pcs
129 pcs
258 pcs
516 pcs
1032 pcs
5031 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 767163270GP
Tau Wae 767163270GP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 27 OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82486 pcs Pepa Raraunga 767163270GP.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Raupapa 767 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 27
Mana Ma te Mea 200mW Packaging Tube
Paa / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Ētahi Ingoa 767-163-R27P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 8
Te maha o nga toka 16 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.093" (2.36mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 27 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Momo Aratau Isolated
Nga tono -
Ngā Hua e hāngai ana
767163224G
767163224G
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 220K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 5749 pcs
Tikiake: 767163224G.pdf
RFQ
767163272GP
767163272GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 2.7K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 62537 pcs
Tikiake: 767163272GP.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 270 OHM 16SOIC
Tikiake: 767163271GP.pdf
767163270GPTR13
767163270GPTR13
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 27 OHM 16SOIC
Tikiake: 767163270GPTR13.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 22K OHM 16SOIC