767161822JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767161822JP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 767161822JP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 15 RES 8.2K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 767161822JP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1032 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 767161822JP
Tau Wae 767161822JP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 15 RES 8.2K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91809 pcs Pepa Raraunga 767161822JP.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Raupapa 767 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 8.2k
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tube
Paa / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 15 Te maha o nga toka 16
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.093" (2.36mm) Whakaahuatanga Taipitopito 8.2k Ohm ±5% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Ngā Hua e hāngai ana
767161821GP
767161821GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 820 OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 104680 pcs
Tikiake: 767161821GP.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 820K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 95338 pcs
Tikiake: 767161824GP.pdf
RFQ
767161824G
767161824G
Tikiake: 767161824G.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 82K OHM 16SOIC
Tikiake: 767161823G.pdf